2022 Montgomery Moonlight Madness

September 29, 2022


Run Houston Timing

Overall Finish List - Boys

8th Boys and Girls

Teams

O'All Place Score Bib No Name Team Time Pace
1 1 1713 Jaden Stephenson Montgomery JH 11:54.6 5:57/M
2 (< 5) 1662 Ernesto Rodriguez Lynn Lucas 12:03.3 6:02/M
3 (< 5) 1197 Trent Tarr Brabham 12:58.6 6:29/M
4 2 1743 Jonas Teague Oak Hills JH 13:11.6 6:36/M
5 3 1186 Parker Starnes Bear Branch JH 13:12.8 6:36/M
6 4 1700 Nick Dougharty Montgomery JH 13:20.8 6:40/M
7 5 1185 Cabrin Sizemore Bear Branch JH 13:24.5 6:42/M
8 6 1538 Christian Reynoso Irons 13:29.3 6:45/M
9 7 1169 Elijah Baker Bear Branch JH 13:36.2 6:48/M
10 8 1534 Gavin Monteblanco Irons 13:37.5 6:49/M
11 (< 5) 1661 Wyatt Ritchie Lynn Lucas 13:38.1 6:49/M
12 9 1485 Moses Tachbaroute Huffman-Hargrave JH 13:53.3 6:57/M
13 10 1178 Luke Leonardos Bear Branch JH 13:55.2 6:58/M
14 11 1174 Jack Ellis Bear Branch JH 14:19.8 7:10/M
15 12 1184 Zackary Proctor Bear Branch JH 14:22.2 7:11/M
16 13 1737 Tate James Oak Hills JH 14:25.2 7:13/M
17 14 1736 Tripper Isaac Oak Hills JH 14:29.4 7:15/M
18 15 1710 Ty McCoy Montgomery JH 14:31.3 7:16/M
19 16 1479 Ethan Nobles Huffman-Hargrave JH 14:34.1 7:17/M
20 17 1478 Joshua Myers Huffman-Hargrave JH 14:35.1 7:18/M
21 18 1471 Nic Breeden Huffman-Hargrave JH 14:41.9 7:21/M
22 19 1172 Ethan Chow Bear Branch JH 14:54.1 7:27/M
23 20 1844 Andy Song Wellborn 14:57.4 7:29/M
24 21 1724 Ethan Alaniz Oak Hills JH 14:59.1 7:30/M
25 22 1828 Thomas Chen Wellborn 15:04.1 7:32/M
26 23 1847 Henry Vause Wellborn 15:04.3 7:32/M
27 24 1836 Eric Lalli Wellborn 15:05.1 7:33/M
28 25 1825 Ethan Baldridge Wellborn 15:14.9 7:37/M
29 26 1878 Tyler Witt Burton JH 15:19.5 7:40/M
30 27 1533 Andres Lorenzo Irons 15:20.1 7:40/M
31 28 1487 Reece Williams Huffman-Hargrave JH 15:20.8 7:40/M
32 29 1541 Bradley Vessel Irons 15:22.1 7:41/M
33 30 1484 Levi Stoll Huffman-Hargrave JH 15:25.9 7:43/M
34 31 1726 Aiden Ayala Oak Hills JH 15:26.4 7:43/M
35 32 1837 Santiago Martinez-Salazar Wellborn 15:27.6 7:44/M
36 33 1735 Bennett Isaac Oak Hills JH 15:33.6 7:47/M
37 34 1833 Mauricio Gomez Wellborn 15:35.9 7:48/M
38 35 1701 Gabriel Evans Montgomery JH 15:42.1 7:51/M
39 (< 5) 1660 Jose Castillo Lynn Lucas 15:47.3 7:54/M
40 36 1474 Logan Kemp Huffman-Hargrave JH 15:51.1 7:56/M
41 37 1741 Jonathan Serrano Oak Hills JH 15:54.6 7:57/M
42 (> 7) 1824 Hudson Agold Wellborn 15:55.6 7:58/M
43 (> 7) 1732 Michael Delgadillo Oak Hills JH 15:55.8 7:58/M
44 (> 7) 1183 Rodolfo Plata Bear Branch JH 15:57.4 7:59/M
45 (> 7) 1176 Blake Hill Bear Branch JH 16:06.6 8:03/M
46 38 1531 David Hodina Irons 16:15.5 8:08/M
47 (> 7) 1742 Raymond Smith Oak Hills JH 16:16.3 8:08/M
48 (> 7) 1832 Jack Flowers Wellborn 16:21.2 8:11/M
49 (> 7) 1840 Grayson Murphree Wellborn 16:24.8 8:12/M
50 (> 7) 1839 Jacob Miles Wellborn 16:26.6 8:13/M
51 39 1707 Thomas Martin Montgomery JH 16:29.3 8:15/M
52 40 1706 Jack Johnson Montgomery JH 16:29.9 8:15/M
53 41 1704 Evan Jamison Montgomery JH 16:31.6 8:16/M
54 (> 7) 1168 Alex Baker Bear Branch JH 16:33.6 8:17/M
55 (> 7) 1843 Peter Seale Wellborn 16:35.2 8:18/M
56 (> 7) 1697 Blake Antilley Montgomery JH 16:36.6 8:18/M
57 42 1535 Tochi Ogbodo Irons 16:38.8 8:19/M
58 (> 7) 1740 Ezekiel Miller Oak Hills JH 16:39.4 8:20/M
59 (< 5) 1198 Hunter Wren Brabham 16:56.4 8:28/M
60 (< 5) 1200 Logan Lacox Brabham 17:01.2 8:31/M
61 43 1532 Tanner Hudson Irons 17:01.8 8:31/M
62 44 1881 Cyal Riggins Burton JH 17:14.6 8:37/M
63 (> 7) 1702 Rhys Finch Montgomery JH 17:14.8 8:37/M
64 (< 5) 1199 Coby Boyd Brabham 17:24.8 8:42/M
65 (> 7) 1846 Nigel Thornton Wellborn 18:01.5 9:01/M
66 (> 7) 1708 Logan McCall Montgomery JH 18:04.4 9:02/M
67 45 1882 Joseph Burton Burton JH 18:16.1 9:08/M
68 (> 7) 1841 Jacob Peart Wellborn 19:03.9 9:32/M
69 46 1880 Josiah Johnston Burton JH 19:05.8 9:33/M
70 (> 7) 1481 Braeden Perkins Huffman-Hargrave JH 19:12.5 9:36/M
71 47 1883 Mason Helton Burton JH 19:39.9 9:50/M
72 48 1879 Tyler Dawkins Burton JH 19:41.8 9:51/M
73 (> 7) 1842 Parker Sauser Wellborn 19:49.4 9:55/M
74 (> 7) 1834 Christian Hurtado Wellborn 20:00.3 10:00/M

Final Team Results - Boys

8th Boys and Girls

Team - Bear Branch JH

Finish Position - 1

Team Score (places): 36

Team Score (times): 1:08:28.7

Ave Time:13:41.7

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1186 Parker Starnes   3 3 13:12.8 13:12.8 1:18.2
2 1185 Cabrin Sizemore   5 8 13:24.5 26:37.4 1:29.9
3 1169 Elijah Baker   7 15 13:36.2 40:13.7 1:41.6
4 1178 Luke Leonardos   10 25 13:55.2 54:08.9 2:00.5
5 1174 Jack Ellis   11 36 14:19.8 1:08:28.7 2:25.1
6 1184 Zackary Proctor   (12)   14:22.2 1:22:50.9 2:27.6
7 1172 Ethan Chow   (19)   14:54.1 1:37:45.1 2:59.5
8 1183 Rodolfo Plata   More Than 7   15:57.4 1:53:42.5 4:02.8
9 1176 Blake Hill   More Than 7   16:06.6 2:09:49.2 4:12.0
10 1168 Alex Baker   More Than 7   16:33.6 2:26:22.9 4:39.0

Team - Oak Hills JH

Finish Position - 2

Team Score (places): 81

Team Score (times): 1:12:31.9

Ave Time:14:30.4

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1743 Jonas Teague   2 2 13:11.6 13:11.6 1:17.0
2 1737 Tate James   13 15 14:25.2 27:36.9 2:30.6
3 1736 Tripper Isaac   14 29 14:29.4 42:06.3 2:34.8
4 1724 Ethan Alaniz   21 50 14:59.1 57:05.5 3:04.5
5 1726 Aiden Ayala   31 81 15:26.4 1:12:31.9 3:31.8
6 1735 Bennett Isaac   (33)   15:33.6 1:28:05.6 3:39.0
7 1741 Jonathan Serrano   (37)   15:54.6 1:44:00.2 3:59.9
8 1732 Michael Delgadillo   More Than 7   15:55.8 1:59:56.0 4:01.2
9 1742 Raymond Smith   More Than 7   16:16.3 2:16:12.4 4:21.7
10 1740 Ezekiel Miller   More Than 7   16:39.4 2:32:51.8 4:44.8

Team - Huffman-Hargrave JH

Finish Position - 3

Team Score (places): 88

Team Score (times): 1:13:05.5

Ave Time:14:37.1

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1485 Moses Tachbaroute   9 9 13:53.3 13:53.3 1:58.7
2 1479 Ethan Nobles   16 25 14:34.1 28:27.5 2:39.5
3 1478 Joshua Myers   17 42 14:35.1 43:02.7 2:40.5
4 1471 Nic Breeden   18 60 14:41.9 57:44.6 2:47.3
5 1487 Reece Williams   28 88 15:20.8 1:13:05.5 3:26.2
6 1484 Levi Stoll   (30)   15:25.9 1:28:31.4 3:31.3
7 1474 Logan Kemp   (36)   15:51.1 1:44:22.6 3:56.5
8 1481 Braeden Perkins   More Than 7   19:12.5 2:03:35.1 7:17.9

Team - Montgomery JH

Finish Position - 4

Team Score (places): 94

Team Score (times): 1:11:58.3

Ave Time:14:23.6

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1713 Jaden Stephenson   1 1 11:54.6 11:54.6 0:00.0
2 1700 Nick Dougharty   4 5 13:20.8 25:15.4 1:26.2
3 1710 Ty McCoy   15 20 14:31.3 39:46.7 2:36.7
4 1701 Gabriel Evans   35 55 15:42.1 55:28.9 3:47.5
5 1707 Thomas Martin   39 94 16:29.3 1:11:58.3 4:34.7
6 1706 Jack Johnson   (40)   16:29.9 1:28:28.3 4:35.3
7 1704 Evan Jamison   (41)   16:31.6 1:44:59.9 4:37.0
8 1697 Blake Antilley   More Than 7   16:36.6 2:01:36.6 4:42.0
9 1702 Rhys Finch   More Than 7   17:14.8 2:18:51.5 5:20.2
10 1708 Logan McCall   More Than 7   18:04.4 2:36:55.9 6:09.8

Team - Irons

Finish Position - 5

Team Score (places): 108

Team Score (times): 1:14:04.8

Ave Time:14:48.9

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1538 Christian Reynoso   6 6 13:29.3 13:29.3 1:34.7
2 1534 Gavin Monteblanco   8 14 13:37.5 27:06.8 1:42.8
3 1533 Andres Lorenzo   27 41 15:20.1 42:27.0 3:25.5
4 1541 Bradley Vessel   29 70 15:22.1 57:49.2 3:27.5
5 1531 David Hodina   38 108 16:15.5 1:14:04.8 4:20.9
6 1535 Tochi Ogbodo   (42)   16:38.8 1:30:43.6 4:44.2
7 1532 Tanner Hudson   (43)   17:01.8 1:47:45.5 5:07.2

Team - Wellborn

Finish Position - 6

Team Score (places): 114

Team Score (times): 1:15:25.9

Ave Time:15:05.1

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1844 Andy Song   20 20 14:57.4 14:57.4 3:02.8
2 1828 Thomas Chen   22 42 15:04.1 30:01.5 3:09.5
3 1847 Henry Vause   23 65 15:04.3 45:05.8 3:09.7
4 1836 Eric Lalli   24 89 15:05.1 1:00:11.0 3:10.5
5 1825 Ethan Baldridge   25 114 15:14.9 1:15:25.9 3:20.3
6 1837 Santiago Martinez-Salazar   (32)   15:27.6 1:30:53.6 3:33.0
7 1833 Mauricio Gomez   (34)   15:35.9 1:46:29.5 3:41.3
8 1824 Hudson Agold   More Than 7   15:55.6 2:02:25.2 4:01.0
9 1832 Jack Flowers   More Than 7   16:21.2 2:18:46.4 4:26.6
10 1840 Grayson Murphree   More Than 7   16:24.8 2:35:11.2 4:30.2
11 1839 Jacob Miles   More Than 7   16:26.6 2:51:37.9 4:32.0
12 1843 Peter Seale   More Than 7   16:35.2 3:08:13.2 4:40.6
13 1846 Nigel Thornton   More Than 7   18:01.5 3:26:14.7 6:06.9
14 1841 Jacob Peart   More Than 7   19:03.9 3:45:18.7 7:09.3
15 1842 Parker Sauser   More Than 7   19:49.4 4:05:08.1 7:54.8
16 1834 Christian Hurtado   More Than 7   20:00.3 4:25:08.4 8:05.6

Team - Burton JH

Finish Position - 7

Team Score (places): 208

Team Score (times): 1:29:36.2

Ave Time:17:55.2

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1878 Tyler Witt   26 26 15:19.5 15:19.5 3:24.9
2 1881 Cyal Riggins   44 70 17:14.6 32:34.2 5:20.0
3 1882 Joseph Burton   45 115 18:16.1 50:50.4 6:21.5
4 1880 Josiah Johnston   46 161 19:05.8 1:09:56.2 7:11.2
5 1883 Mason Helton   47 208 19:39.9 1:29:36.2 7:45.3
6 1879 Tyler Dawkins   (48)   19:41.8 1:49:18.0 7:47.1

Team - Brabham

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1197 Trent Tarr   Less Than 5   12:58.6 12:58.6 1:04.0
2 1198 Hunter Wren   Less Than 5   16:56.4 29:55.1 5:01.8
3 1200 Logan Lacox   Less Than 5   17:01.2 46:56.3 5:06.6
4 1199 Coby Boyd   Less Than 5   17:24.8 1:04:21.2 5:30.2

Team - Lynn Lucas

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1662 Ernesto Rodriguez   Less Than 5   12:03.3 12:03.3 0:08.7
2 1661 Wyatt Ritchie   Less Than 5   13:38.1 25:41.5 1:43.5
3 1660 Jose Castillo   Less Than 5   15:47.3 41:28.8 3:52.7

Overall Finish List - Girls

8th Boys and Girls

Teams

O'All Place Score Bib No Name Team Time Pace
1 1 1511 Annaliese Hamner Irons 14:32.6 7:16/M
2 2 1160 Greer Morgan Bear Branch JH 14:37.8 7:19/M
3 3 1161 Katie Price Bear Branch JH 15:02.4 7:31/M
4 (< 5) 1694 Payten Payne Montgomery JH 15:04.5 7:32/M
5 4 1884 Shaley Chandler Burton JH 15:22.4 7:41/M
6 (< 5) 1193 Caroline Hopwood Brabham 15:30.3 7:45/M
7 5 1154 Frankie Cruz Bear Branch JH 15:44.6 7:52/M
8 6 1508 Leila Deras Irons 16:14.3 8:07/M
9 7 1890 Natalie Burton Burton JH 16:17.5 8:09/M
10 8 1159 Jaime Mentlewski Bear Branch JH 16:25.1 8:13/M
11 9 1885 Madeline Dowling Burton JH 16:29.9 8:15/M
12 10 1820 Ava Thomas Wellborn 16:41.4 8:21/M
13 11 1156 Caydence Hardin Bear Branch JH 16:50.6 8:25/M
14 (< 5) 1194 Yajaira Tapia Brabham 16:52.1 8:26/M
15 12 1526 Callie Stocker Irons 17:02.6 8:31/M
16 13 1524 Addison SUnila Irons 17:14.2 8:37/M
17 14 1889 Lexi Broesche Burton JH 17:14.2 8:37/M
18 15 1467 Camryn Shipman Huffman-Hargrave JH 17:15.5 8:38/M
19 16 1468 Jesse Watson Huffman-Hargrave JH 17:19.9 8:40/M
20 17 1464 Wynter Roesch Huffman-Hargrave JH 17:24.4 8:42/M
21 18 1166 Reagan Whitehead Bear Branch JH 17:40.9 8:50/M
22 (< 5) 1716 Olivia Ercanbrack Oak Hills JH 17:42.1 8:51/M
23 19 1158 Rebecca Ingram Bear Branch JH 17:45.2 8:53/M
24 20 1509 Briana Garcia Irons 17:48.1 8:54/M
25 21 1523 Emily Paz Irons 17:49.6 8:55/M
26 (< 5) 1689 Mallory Daigle Montgomery JH 17:51.3 8:56/M
27 (< 5) 1721 Addison Schillings Oak Hills JH 17:55.8 8:58/M
28 22 1888 Lacy Broesche Burton JH 17:56.4 8:58/M
29 (< 5) 1196 Alex Fridechsen Brabham 17:58.5 8:59/M
30 (< 5) 1691 Natalia Farfan-Paiz Montgomery JH 17:59.5 9:00/M
31 23 1830 Bella Bozwell Wellborn 18:06.2 9:03/M
32 24 1831 Lael Yohannes Wellborn 18:06.4 9:03/M
33 25 1461 Danielle Nalley Huffman-Hargrave JH 18:10.4 9:05/M
34 26 1817 Taylor Rutledge Wellborn 18:14.5 9:07/M
35 27 1822 Emaline Upton Wellborn 18:19.1 9:10/M
36 28 1886 Madison Thaler Burton JH 18:32.8 9:16/M
37 (< 5) 1723 Emily Zoda Oak Hills JH 18:34.8 9:17/M
38 29 1517 Bianca Martinez Irons 19:06.4 9:33/M
39 30 1887 Avery Lamson Burton JH 19:15.4 9:38/M
40 (> 7) 1891 Camryn Merkel Burton JH 19:22.2 9:41/M
41 31 1462 Maley Richardson Huffman-Hargrave JH 19:27.9 9:44/M
42 32 1463 Kaylee Rivas Huffman-Hargrave JH 19:40.6 9:50/M
43 (< 5) 1719 Elia Rankin Oak Hills JH 19:49.9 9:55/M
44 (> 7) 1893 Amaya Burton Burton JH 19:54.8 9:57/M
45 33 1810 Elsa Demlow Wellborn 20:02.9 10:01/M
46 34 1816 Rachell Reyna Wellborn 20:11.9 10:06/M

Final Team Results - Girls

8th Boys and Girls

Team - Bear Branch JH

Finish Position - 1

Team Score (places): 29

Team Score (times): 1:18:40.7

Ave Time:15:44.1

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1160 Greer Morgan   2 2 14:37.8 14:37.8 0:05.1
2 1161 Katie Price   3 5 15:02.4 29:40.2 0:29.7
3 1154 Frankie Cruz   5 10 15:44.6 45:24.9 1:11.9
4 1159 Jaime Mentlewski   8 18 16:25.1 1:01:50.0 1:52.5
5 1156 Caydence Hardin   11 29 16:50.6 1:18:40.7 2:18.0
6 1166 Reagan Whitehead   (18)   17:40.9 1:36:21.6 3:08.2
7 1158 Rebecca Ingram   (19)   17:45.2 1:54:06.9 3:12.5

Team - Irons

Finish Position - 2

Team Score (places): 52

Team Score (times): 1:22:52.1

Ave Time:16:34.4

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1511 Annaliese Hamner   1 1 14:32.6 14:32.6 0:00.0
2 1508 Leila Deras   6 7 16:14.3 30:47.0 1:41.6
3 1526 Callie Stocker   12 19 17:02.6 47:49.7 2:30.0
4 1524 Addison SUnila   13 32 17:14.2 1:05:03.9 2:41.5
5 1509 Briana Garcia   20 52 17:48.1 1:22:52.1 3:15.5
6 1523 Emily Paz   (21)   17:49.6 1:40:41.7 3:17.0
7 1517 Bianca Martinez   (29)   19:06.4 1:59:48.2 4:33.7

Team - Burton JH

Finish Position - 3

Team Score (places): 56

Team Score (times): 1:23:20.7

Ave Time:16:40.1

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1884 Shaley Chandler   4 4 15:22.4 15:22.4 0:49.8
2 1890 Natalie Burton   7 11 16:17.5 31:40.0 1:44.9
3 1885 Madeline Dowling   9 20 16:29.9 48:10.0 1:57.3
4 1889 Lexi Broesche   14 34 17:14.2 1:05:24.3 2:41.6
5 1888 Lacy Broesche   22 56 17:56.4 1:23:20.7 3:23.7
6 1886 Madison Thaler   (28)   18:32.8 1:41:53.5 4:00.1
7 1887 Avery Lamson   (30)   19:15.4 2:01:09.0 4:42.7
8 1891 Camryn Merkel   More Than 7   19:22.2 2:20:31.2 4:49.5
9 1893 Amaya Burton   More Than 7   19:54.8 2:40:26.1 5:22.1

Team - Huffman-Hargrave JH

Finish Position - 4

Team Score (places): 104

Team Score (times): 1:29:38.2

Ave Time:17:55.6

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1467 Camryn Shipman   15 15 17:15.5 17:15.5 2:42.8
2 1468 Jesse Watson   16 31 17:19.9 34:35.4 2:47.2
3 1464 Wynter Roesch   17 48 17:24.4 51:59.8 2:51.7
4 1461 Danielle Nalley   25 73 18:10.4 1:10:10.3 3:37.8
5 1462 Maley Richardson   31 104 19:27.9 1:29:38.2 4:55.2
6 1463 Kaylee Rivas   (32)   19:40.6 1:49:18.8 5:07.9

Team - Wellborn

Finish Position - 5

Team Score (places): 110

Team Score (times): 1:29:27.7

Ave Time:17:53.5

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1820 Ava Thomas   10 10 16:41.4 16:41.4 2:08.7
2 1830 Bella Bozwell   23 33 18:06.2 34:47.6 3:33.5
3 1831 Lael Yohannes   24 57 18:06.4 52:54.0 3:33.7
4 1817 Taylor Rutledge   26 83 18:14.5 1:11:08.5 3:41.8
5 1822 Emaline Upton   27 110 18:19.1 1:29:27.7 3:46.4
6 1810 Elsa Demlow   (33)   20:02.9 1:49:30.6 5:30.2
7 1816 Rachell Reyna   (34)   20:11.9 2:09:42.5 5:39.2

Team - Oak Hills JH

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1716 Olivia Ercanbrack   Less Than 5   17:42.1 17:42.1 3:09.5
2 1721 Addison Schillings   Less Than 5   17:55.8 35:38.0 3:23.1
3 1723 Emily Zoda   Less Than 5   18:34.8 54:12.8 4:02.1
4 1719 Elia Rankin   Less Than 5   19:49.9 1:14:02.8 5:17.2

Team - Brabham

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1193 Caroline Hopwood   Less Than 5   15:30.3 15:30.3 0:57.7
2 1194 Yajaira Tapia   Less Than 5   16:52.1 32:22.5 2:19.4
3 1196 Alex Fridechsen   Less Than 5   17:58.5 50:21.1 3:25.9

Team - Montgomery JH

Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O'All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 1694 Payten Payne   Less Than 5   15:04.5 15:04.5 0:31.8
2 1689 Mallory Daigle   Less Than 5   17:51.3 32:55.8 3:18.6
3 1691 Natalia Farfan-Paiz   Less Than 5   17:59.5 50:55.4 3:26.9