FAITH WEST HILLS XC

8th JH Boys

Overall Finish List

October 02, 2021


Results By Race Management Systems, Inc.
                                                                                                  Chip         Gun  
    Place    Name                              Team               Bib No  Age Gend                Time        Time  
      1    Ethan Stegent                     Faith Academy         218         M              11:55.14    11:55.14
      2    Ethan Zavala                      Rosehill Christian    402         M              12:04.38    12:04.38
      3    Matthew Muraski                   Christ the Redeemer   148         M              12:10.00    12:10.00
      4    Hale Muir                         Kinkaid               334         M              12:50.19    12:50.19
      5    Adam Childs                       Christ the Redeemer   144         M              12:51.37    12:51.37
      6    Mathew Fisk                       St Anne               482         M              12:53.68    12:53.68
      7    Saqib Memon                       St Thomas Episcopal   519         M              12:53.90    12:53.90
      8    Jax Lebrun                        Western Academy       644         M              12:57.55    12:57.55
      9    Minhao Tang                       Kinkaid               335         M              12:58.72    12:58.72
     10    James Locheed                     Aristoi Classical      51         M              13:17.48    13:17.48
     11    Huxley Johnson                    Kinkaid               331         M              13:22.47    13:22.47
     12    Aiden Buchanan                    Northland Christian   357         M              13:30.49    13:30.49
     13    Aiden Moore                       First Baptist Chris   260         M              13:47.15    13:47.15
     14    Ben Carlson                       Trafton Academy       589         M              13:48.04    13:48.04
     15    Kush Hingorani                    Kinkaid               330         M              13:48.77    13:48.77
     16    Andrew Laich                      Aristoi Classical      50         M              14:07.84    14:07.84
     17    Alex Lauzon                       St Anne               479         M              14:16.37    14:16.37
     18    Louis Massuttier                  Second Baptist        453         M              14:28.90    14:28.90
     19    Harrison Henderson                ILTexas-Windmill La   292         M              14:35.85    14:35.85
     20    Hudson Hinze                      Trinity Classical     604         M              14:56.04    14:56.04
     21    Alex Le                           Allen Academy          20         M              15:00.11    15:00.11
     22    Andre Daigle                      Western Academy       643         M              15:01.39    15:01.39
     23    Joshua Rhames                     Second Baptist        454         M              15:11.03    15:11.03
     24    Matthew Hearn                     Kinkaid               329         M              15:16.75    15:16.75
     25    Lincoln Bailey                    Cypress Christian     187         M              15:17.05    15:17.05
     26    Ben Childs                        Christ the Redeemer   145         M              15:21.73    15:21.73
     27    Ethan Le                          Kinkaid               333         M              15:22.53    15:22.53
     28    Caden Chelette                    Cypress Christian     189         M              15:29.03    15:29.03
     29    Briley Lampo                      St Joseph (Bryan)     490         M              15:35.17    15:35.17
     30    Nathaniel Villagomez              ILTexas-Windmill La   295         M              15:41.39    15:41.39
     31    Miller Upton                      Aggieland Home Scho     2         M              15:43.09    15:43.09
     32    Seamus Kilbride                   St Joseph (Bryan)     489         M              15:47.50    15:47.50
     33    Walker Moores                     Northland Christian   359         M              15:51.56    15:51.56
     34    Peter McManus                     Western Academy       645         M              15:59.42    15:59.42
     35    Cooper Johnson                    St Joseph (Bryan)     488         M              16:23.28    16:23.28
     36    Carson Ford                       Second Baptist        452         M              16:34.28    16:34.28
     37    Zachary FitzPatrick               Bay Area Christian     80         M              16:47.68    16:47.68
     38    Jack Arsenault                    Cypress Christian     190         M              16:55.69    16:55.69
     39    Carlo Gonzalez                    ILTexas-Windmill La   290         M              17:11.31    17:11.31
     40    Nate Browne                       Aristoi Classical      49         M              17:30.02    17:30.02
     41    Miguel Martinez                   ILTexas-Windmill La   294         M              19:05.04    19:05.04
     42    Ethan Malinowski                  Christ the Redeemer   147         M              19:09.91    19:09.91
     43    Ethan Chan                        Second Baptist        449         M              19:11.43    19:11.43
     44    Santiago Agudelo                  International Leade   307         M              19:14.15    19:14.15
     45    Ben Drinnon                       Second Baptist        451         M              19:16.78    19:16.78
     46    Greg Lincoln                      Northland Christian   358         M              20:16.95    20:16.95
     47    Vivek Tare                        Trafton Academy       590         M              20:46.30    20:46.30
     48    Caleb Robinson                    Bay Area Christian     82         M              21:02.00    21:02.00
     49    Jayden Longoria                   ILTexas-Windmill La   293         M              21:32.51    21:32.51
     50    Diego Gonzalez                    ILTexas-Windmill La   291         M              21:46.00    21:46.00
     51    Clayton Sodolak                   St Joseph (Bryan)     491         M              22:07.96    22:07.96
     52    Manuel Carrillo                   First Baptist Chris   259         M              23:21.09    23:21.09
     53    Gianni Hill                       Christ the Redeemer   146         M              23:21.77    23:21.77