2021 Dolphin Dash

September 29, 2021


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Boys

Division 1 Boys

HS


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1    429  Noah Williams         Annunciation Orthodox                  11:56.16  7:57/M        
    2      2    836  Andrew Wright         River Oaks Baptist                     12:20.52  8:14/M        
    3      3    421  Henry Caputo          Annunciation Orthodox                  12:35.01  8:23/M        
    4      4    428  Horatio Wilcox        Annunciation Orthodox                  12:40.98  8:27/M        
    5      5    495  Sawyer Cohen          Grace                                  12:59.12  8:39/M        
    6      6    832  Will Pacey            River Oaks Baptist                     13:03.07  8:42/M        
    7      7    427  Evan Tsigos           Annunciation Orthodox                  13:07.96  8:45/M        
    8      8    420  Charlie Bartley       Annunciation Orthodox                  13:09.35  8:46/M        
    9      9    423  Reed Fowler           Annunciation Orthodox                  13:13.32  8:49/M        
   10     10    533  Hale Muir             Kinkaid                                13:16.08  8:51/M        
   11     11    535  Minhao Tang           Kinkaid                                13:24.71  8:56/M        
   12     12    925  Nicolas Curtin        St. Vincent De Paul                    13:28.08  8:59/M        
   13     13    530  Huxley Johnson        Kinkaid                                13:28.92  8:59/M        
   14     14    426  Jaxson Sprinkles      Annunciation Orthodox                  13:31.02  9:01/M        
   15     15    502  Tomas Rojas           Grace                                  13:33.18  9:02/M        
   16     16    834  Sam Wangler           River Oaks Baptist                     13:49.13  9:13/M        
   17     17    494  Santiago Arellano     Grace                                  13:53.88  9:16/M        
   18     18    827  Asher Bravo           River Oaks Baptist                     13:55.53  9:17/M        
   19     19    534  Gus Pielop            Kinkaid                                14:05.83  9:24/M        
   20  (> 7)    425  Ralph Satija          Annunciation Orthodox                  14:06.88  9:25/M        
   21     20    876  Louis Massuttier      Second Baptist                         14:22.18  9:35/M        
   22     21    833  Craig Ringwald        River Oaks Baptist                     14:35.67  9:44/M        
   23     22    829  Jackson Holton        River Oaks Baptist                     14:37.97  9:45/M        
   24     23    830  Mateo Leal            River Oaks Baptist                     14:38.92  9:46/M        
   25     24    939  Colin Mull            St. Vincent De Paul                    14:44.50  9:50/M        
   26  (> 7)    828  James Gips            River Oaks Baptist                     14:44.52  9:50/M        
   27  (> 7)    831  Jack Neylon           River Oaks Baptist                     14:44.58  9:50/M        
   28  (> 7)    835  Ethan Wiliams         River Oaks Baptist                     14:47.31  9:52/M        
   29  (> 7)    422  Walker Colson         Annunciation Orthodox                  14:56.25  9:58/M        
   30     25    927  Patrick Leif          St. Vincent De Paul                    15:07.95 10:05/M        
   31     26    921  William Andrew        St. Vincent De Paul                    15:08.55 10:06/M        
   32     27    536  Hogan Zach            Kinkaid                                15:39.11 10:26/M        
   33     28    928  Alexander Montoya     St. Vincent De Paul                    15:43.95 10:29/M        
   34     29    924  Nathanial Curry       St. Vincent De Paul                    15:48.54 10:32/M        
   35  (> 7)    424  Akash McCracken       Annunciation Orthodox                  15:53.98 10:36/M        
   36  (< 5)    804  Jorge Pena            Kipp Mosaic Academy                    15:58.56 10:39/M        
   37     30    528  Matthew Hearn         Kinkaid                                15:58.77 10:39/M        
   38     31    532  Ethan Le              Kinkaid                                15:59.09 10:39/M        
   39     32    878  Joshua Rhames         Second Baptist                         16:20.73 10:54/M        
   40     33    922  Jackson Angle         St. Vincent De Paul                    16:44.22 11:09/M        
   41  (> 7)    531  Adi Kejriwal          Kinkaid                                16:47.37 11:12/M        
   42     34    875  Carson Ford           Second Baptist                         16:50.92 11:14/M        
   43     35    501  Callum Mongrain       Grace                                  17:16.61 11:31/M        
   44  (< 5)    487  Joseph Schisler       First Baptist Academy                  17:28.64 11:39/M        
   45  (> 7)    527  Ian Goldstein         Kinkaid                                17:35.80 11:44/M        
   46     36    503  Rosson Tejml          Grace                                  17:52.51 11:55/M        
   47  (< 5)    485  Carter Kimble         First Baptist Academy                  18:07.82 12:05/M        
   48     37    500  Ross Mandery          Grace                                  19:48.24 13:12/M        
   49     38    871  Ethan Chan            Second Baptist                         19:54.18 13:16/M        
   50  (< 5)    484  William Ganim         First Baptist Academy                  20:00.67 13:20/M        
   51     39    874  Ben Drinnon           Second Baptist                         20:22.80 13:35/M        
   52     40    873  Hall Dexter           Second Baptist                         20:43.29 13:49/M        
   53     41    877  Owen Rancher          Second Baptist                         22:25.83 14:57/M        
   54  (< 5)    486  Wesley Perkins        First Baptist Academy                  24:54.21 16:36/M        
   55     42    496  Mark Anthony GrossbardGrace                                  27:32.92 18:22/M        
   56  (> 7)    498  JJ Kluter             Grace                                  28:20.99 18:54/M        

Team Summary Report - Boys

Division 1 Boys

HS


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Annunciation Orthodox                  23               1   3   4   7   8   9  14         
        Top  5 Times: 1:03:29.46

    2 River Oaks Baptist                     63               2   6  16  18  21  22  23         
        Top  5 Times: 1:07:43.92

    3 Kinkaid                                80              10  11  13  19  27  30  31         
        Top  5 Times: 1:09:54.65

    4 Grace                                 108               5  15  17  35  36  37  42         
        Top  5 Times: 1:15:35.30

    5 St. Vincent De Paul                   115              12  24  25  26  28  29  33         
        Top  5 Times: 1:14:13.03

    6 Second Baptist                        163              20  32  34  38  39  40  41         
        Top  5 Times: 1:27:50.81

 Inc. First Baptist Academy                4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Kipp Mosaic Academy                  1 finishers                                          
        Top  5 Times: