2021 Dolphin Dash

September 29, 2021


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Girls

Divison 1 Girls

HS


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1    813  Theodora Popovic      River Oaks Baptist                     12:25.20  8:17/M        
    2      2    513  Maya Bernal           Kinkaid                                12:27.06  8:18/M        
    3      3    812  Palmer Popov          River Oaks Baptist                     13:22.34  8:55/M        
    4      4    814  Taylor Synnott        River Oaks Baptist                     13:25.06  8:57/M        
    5      5    807  Evie Laskaris         River Oaks Baptist                     13:27.05  8:58/M        
    6      6    902  Ceci Bass             St. Vincent De Paul                    13:43.91  9:09/M        
    7      7    811  Savannah Petit        River Oaks Baptist                     13:53.46  9:16/M        
    8      8    520  Layton Snyder         Kinkaid                                14:12.00  9:28/M        
    9      9    463  Olivia Kiefer         Duchesne Academy                       14:23.04  9:35/M        
   10     10    403  Olivia Bell           Annunciation Orthodox                  14:44.85  9:50/M        
   11     11    901  Gigi Bass             St. Vincent De Paul                    14:54.00  9:56/M        
   12     12    401  Claire Adkins         Annunciation Orthodox                  14:58.33  9:59/M        
   13     13    410  Charlotte Weber       Annunciation Orthodox                  15:01.49 10:01/M        
   14     14    806  Vivian Conelly        River Oaks Baptist                     15:15.60 10:10/M        
   15     15    406  Caroline Hart         Annunciation Orthodox                  15:18.17 10:12/M        
   16     16    470  Isa Vujasinovic       Duchesne Academy                       15:18.68 10:12/M        
   17     17    810  Natalia Norris        River Oaks Baptist                     15:29.88 10:20/M        
   18  (< 5)    885  Renee Nealon          St. Cecilia                            15:30.00 10:20/M        
   19     18    517  Jasmine Nguyen        Kinkaid                                15:33.20 10:22/M        
   20     19    407  Mary Khalil           Annunciation Orthodox                  15:36.20 10:24/M        
   21     20    404  Avery DiNario         Annunciation Orthodox                  15:37.39 10:25/M        
   22  (> 7)    815  Caroline Wood         River Oaks Baptist                     15:38.59 10:26/M        
   23     21    516  Audrey Koo            Kinkaid                                15:57.13 10:38/M        
   24     22    521  Brinnley Tanner       Kinkaid                                15:58.00 10:39/M        
   25     23    905  Regan Mull            St. Vincent De Paul                    16:01.89 10:41/M        
   26     24    462  Sofia Cimo            Duchesne Academy                       16:05.11 10:43/M        
   27     25    469  Payton Schultz        Duchesne Academy                       16:08.33 10:46/M        
   28     26    405  Valentina Doss        Annunciation Orthodox                  16:11.95 10:48/M        
   29     27    904  Bella Fiore           St. Vincent De Paul                    16:13.04 10:49/M        
   30  (> 7)    808  Bryanna Micu          River Oaks Baptist                     16:19.38 10:53/M        
   31     28    906  Sarah Ortegon         St. Vincent De Paul                    16:25.58 10:57/M        
   32     29    903  Rachel Curry          St. Vincent De Paul                    16:25.92 10:57/M        
   33     30    519  Celeste Smith         Kinkaid                                17:01.97 11:21/M        
   34     31    464  Zoe Llorens           Duchesne Academy                       17:03.43 11:22/M        
   35  (> 7)    408  Grace Manuel          Annunciation Orthodox                  17:06.11 11:24/M        
   36  (< 5)    548  Lauren Gray           Kipp Mosaic Academy                    17:09.20 11:26/M        
   37     32    465  Juliet Lobb           Duchesne Academy                       17:12.56 11:28/M        
   38     33    466  Julia Melendez        Duchesne Academy                       17:13.18 11:29/M        
   39  (> 7)    461  Maria Calatayud       Duchesne Academy                       17:13.64 11:29/M        
   40  (< 5)    547  Za'Niyah Christal     Kipp Mosaic Academy                    17:18.51 11:32/M        
   41     34    515  Emma Huddle           Kinkaid                                17:32.21 11:41/M        
   42     35    488  Charlotte Condrey     Grace                                  17:54.24 11:56/M        
   43  (< 5)    549  Kailiee Scipio        Kipp Mosaic Academy                    18:03.74 12:02/M        
   44  (> 7)    518  Riana Pliskin         Kinkaid                                18:25.47 12:17/M        
   45     36    863  Aubrey Jackson        Second Baptist                         18:36.06 12:24/M        
   46     37    870  Taylor Zimmerman      Second Baptist                         18:44.76 12:30/M        
   47     38    493  Lillie Vincent        Grace                                  18:49.53 12:33/M        
   48  (> 7)    402  Leiah Begg            Annunciation Orthodox                  18:54.52 12:36/M        
   49  (> 7)    468  Catherine Schneidau   Duchesne Academy                       18:56.89 12:38/M        
   50     39    868  Isabella Stagner      Second Baptist                         19:02.52 12:42/M        
   51  (> 7)    409  Simone Ramos          Annunciation Orthodox                  19:51.13 13:14/M        
   52     40    867  Grace Rodriguez       Second Baptist                         20:07.90 13:25/M        
   53     41   1000  Callie Toomey         Second Baptist                         20:14.57 13:30/M        
   54     42    491  Maddie Sides          Grace                                  20:24.59 13:36/M        
   55  (< 5)    482  Sara Griffin          First Baptist Academy                  20:31.58 13:41/M        
   56     43    864  Morgan Kim            Second Baptist                         20:47.60 13:52/M        
   57  (< 5)    550  Tristian Steele       Kipp Mosaic Academy                    20:49.05 13:53/M        
   58     44    865  Hannah Modisette      Second Baptist                         21:02.50 14:02/M        
   59  (> 7)    866  Saskia Murphy         Second Baptist                         21:16.14 14:11/M        
   60     45    489  Sydney Ham            Grace                                  21:33.67 14:22/M        
   61     46    492  Violet Vargo          Grace                                  22:51.99 15:15/M        
   62     47    490  Anna Jaeger           Grace                                  22:55.63 15:17/M        
   63  (> 7)    999  Ashtyn Alvarado       Second Baptist                         24:51.59 16:34/M        

Team Summary Report - Girls

Divison 1 Girls

HS


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 River Oaks Baptist                     20               1   3   4   5   7  14  17         
        Top  5 Times: 1:06:33.11

    2 Annunciation Orthodox                  69              10  12  13  15  19  20  26         
        Top  5 Times: 1:15:39.04

    3 Kinkaid                                71               2   8  18  21  22  30  34         
        Top  5 Times: 1:14:07.39

    4 St. Vincent De Paul                    95               6  11  23  27  28  29             
        Top  5 Times: 1:17:18.42

    5 Duchesne Academy                      105               9  16  24  25  31  32  33         
        Top  5 Times: 1:18:58.59

    6 Second Baptist                        193              36  37  39  40  41  43  44         
        Top  5 Times: 1:36:45.81

    7 Grace                                 206              35  38  42  45  46  47             
        Top  5 Times: 1:41:34.02

 Inc. First Baptist Academy                1 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Kipp Mosaic Academy                  4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St. Cecilia                          1 finishers                                          
        Top  5 Times: