2021 Dolphin Dash

September 29, 2021


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Girls

Division 2 Girls

HS


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1    415  Nina Ewart            Annunciation Orthodox                  15:27.90 10:19/M        
    2      2    917  Aurora Riley          St. Vincent De Paul                    15:32.68 10:22/M        
    3      3    413  Julia Bumgarner       Annunciation Orthodox                  15:35.93 10:24/M        
    4      4    889  Olivia Waller         St. Cecilia                            16:29.41 11:00/M        
    5      5    914  Lauren Martin         St. Vincent De Paul                    16:35.16 11:03/M        
    6  (< 5)    522  Anna Busa             Kinkaid                                16:39.54 11:06/M        
    7      6    824  Priyanka Nayar        River Oaks Baptist                     16:48.81 11:13/M        
    8      7    912  Gabriela Guerrero     St. Vincent De Paul                    16:56.58 11:18/M        
    9      8    418  Abigail Seaberg       Annunciation Orthodox                  17:10.61 11:27/M        
   10      9    909  Cristi Curtin         St. Vincent De Paul                    17:10.67 11:27/M        
   11     10    416  Olivia Murray         Annunciation Orthodox                  17:22.37 11:35/M        
   12  (< 5)    525  Saya Malek            Kinkaid                                17:38.24 11:45/M        
   13     11    913  Morgan Horn           St. Vincent De Paul                    17:54.68 11:56/M        
   14     12    477  Reese Riseden         Duchesne Academy                       17:58.41 11:59/M        
   15     13    475  Anna McKinney         Duchesne Academy                       17:59.40 12:00/M        
   16  (< 5)    524  Olivia Hamilton       Kinkaid                                18:00.41 12:00/M        
   17     14    918  Katherina Roca        St. Vincent De Paul                    18:12.06 12:08/M        
   18     15    910  Ana Davis             St. Vincent De Paul                    18:13.89 12:09/M        
   19  (> 7)    919  Ella Sweeney          St. Vincent De Paul                    18:32.77 12:22/M        
   20     16    478  Domenica Sepe         Duchesne Academy                       18:34.64 12:23/M        
   21  (> 7)    916  Paula Pereda          St. Vincent De Paul                    18:36.65 12:24/M        
   22  (> 7)    920  Ava Terwelp           St. Vincent De Paul                    18:39.60 12:26/M        
   23  (> 7)    911  Josephine Duncan      St. Vincent De Paul                    18:44.52 12:30/M        
   24     17    819  Maggie Johnston       River Oaks Baptist                     18:50.09 12:33/M        
   25  (< 5)    946  Eva Carr              ARISTOI CLASSICAL ACADEMY              18:51.00 12:34/M        
   26  (< 5)    526  Ayla Patel            Kinkaid                                19:05.54 12:44/M        
   27     18    888  Katalina Setiawan     St. Cecilia                            19:18.22 12:52/M        
   28     19    472  Victoria Dellamea     Duchesne Academy                       19:22.22 12:55/M        
   29     20    474  Elise Kim             Duchesne Academy                       19:23.43 12:56/M        
   30  (> 7)    907  Adeola Balogun        St. Vincent De Paul                    19:43.40 13:09/M        
   31  (> 7)    915  Lucie Millas          St. Vincent De Paul                    19:47.91 13:12/M        
   32     21    817  Catherine Dick        River Oaks Baptist                     19:48.25 13:12/M        
   33     22    471  Katherine Cherington  Duchesne Academy                       19:54.64 13:16/M        
   34     23    417  Grace Pan             Annunciation Orthodox                  20:13.46 13:29/M        
   35     24    414  Monika Condon         Annunciation Orthodox                  20:17.33 13:32/M        
   36     25    879  Caitlyn Cropper       St. Cecilia                            20:31.59 13:41/M        
   37     26    826  Cammy Shepherd        River Oaks Baptist                     20:50.80 13:54/M        
   38     27    825  Madeline Saibi        River Oaks Baptist                     20:54.68 13:56/M        
   39     28    880  Stella Duffield       St. Cecilia                            20:55.59 13:57/M        
   40     29    816  Miri D'Cruz           River Oaks Baptist                     21:02.14 14:01/M        
   41  (> 7)    908  Grace Chapman         St. Vincent De Paul                    21:12.98 14:09/M        
   42  (> 7)    979  K JENNINGS            St. Vincent De Paul                    21:28.67 14:19/M        
   43     30    479  Reese Sicinski        Duchesne Academy                       22:12.51 14:48/M        
   44     31    821  Kensi Knop            River Oaks Baptist                     22:45.07 15:10/M        
   45     32    887  Isabella Setiawan     St. Cecilia                            23:20.39 15:34/M        
   46     33    883  Maggie Hoag           St. Cecilia                            23:54.63 15:56/M        
   47  (> 7)    818  Kori Hagins           River Oaks Baptist                     24:01.37 16:01/M        
   48  (> 7)    480  Samantha Smith        Duchesne Academy                       24:32.66 16:22/M        
   49  (< 5)    802  Tiare Benevides       Kipp Mosaic Academy                    24:53.26 16:36/M        
   50  (> 7)    476  Piper Murphy          Duchesne Academy                       25:05.20 16:43/M        
   51  (> 7)    822  Bennett Lee           River Oaks Baptist                     25:32.38 17:02/M        
   52     34    411  Madelein Arenas-EscaleAnnunciation Orthodox                  25:54.25 17:16/M        
   53  (< 5)    803  Annie Gonzalez        Kipp Mosaic Academy                    28:00.80 18:41/M        
   54  (< 5)    801  Fortune Nworenaka     Kipp Mosaic Academy                    29:51.84 19:55/M        

Team Summary Report - Girls

Division 2 Girls

HS


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 St. Vincent De Paul                    34               2   5   7   9  11  14  15         
        Top  5 Times: 1:24:09.77

    2 Annunciation Orthodox                  45               1   3   8  10  23  24  34         
        Top  5 Times: 1:25:50.27

    3 Duchesne Academy                       80              12  13  16  19  20  22  30         
        Top  5 Times: 1:33:18.10

    4 River Oaks Baptist                     97               6  17  21  26  27  29  31         
        Top  5 Times: 1:37:12.63

    5 St. Cecilia                           107               4  18  25  28  32  33             
        Top  5 Times: 1:40:35.20

 Inc. Kinkaid                              4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Kipp Mosaic Academy                  3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. ARISTOI CLASSICAL ACADEMY            1 finishers                                          
        Top  5 Times: