AOS DOLPHIN DASH 2019

October 09, 2019


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Girls

Division 2 Girls


 O'all   Adj
 Place  Place Bib No Name                   Team                                    Time    Pace       

    1      1      8  Sarah Jane Suell      AOS                                    11:09.33  7:26/M        
    2      2    237  Jacey Carroll         St. Vincent De Paul                    11:09.55  7:26/M        
    3      3      7  Simone Ramos          AOS                                    11:46.00  7:51/M        
    4      4      5  Valentina Doss        AOS                                    11:52.30  7:55/M        
    5      5     10  Calista McIntosh      AOS                                    11:54.26  7:56/M        
    6      6     29  Camilla Wood          AOS                                    12:04.14  8:03/M        
    7      7     14  Delphine Wood         AOS                                    12:05.81  8:04/M        
    8      8    116  Miranda Scheirich     Harmony School of Excellence (Sugar    12:25.34  8:17/M        
    9      9     97  Daniella De La Cruz   Duchesne Academy                       12:27.59  8:18/M        
   10     10      2  Caroline Basu         AOS                                    12:28.43  8:19/M        
   11  (> 7)      3  Leiah Begg            AOS                                    12:30.05  8:20/M        
   12     11    239  Sarah Ortegon         St. Vincent De Paul                    12:30.35  8:20/M        
   13     12     95  Molly Day             Duchesne Academy                       12:31.04  8:21/M        
   14     13    278  Ava Greer             The Village                            12:35.41  8:24/M        
   15  (< 5)    129  Katherine Guscott     Presbyterian                           12:43.81  8:29/M        
   16     14    238  Ava Lynch             St. Vincent De Paul                    12:45.94  8:31/M        
   17  (> 7)     19  Ella Piper Claffy     AOS                                    12:57.09  8:38/M        
   18  (> 7)      4  Avery DiNario         AOS                                    13:25.88  8:57/M        
   19  (> 7)      6  Gracie Manuel         AOS                                    13:25.90  8:57/M        
   20     15    347  America Carr          Harmony School of Excellence (Sugar    13:34.29  9:03/M        
   21     16    117  Veronica Molina       Harmony School of Excellence (Sugar    13:41.61  9:08/M        
   22  (> 7)     20  Isabel Grove          AOS                                    13:42.49  9:08/M        
   23     17    276  Devika Dileep         The Village                            13:55.39  9:17/M        
   24     18     88  Ciara Finan           Duchesne Academy                       13:56.90  9:18/M        
   25     19     89  Marta Perda           Duchesne Academy                       13:58.66  9:19/M        
   26     20    281  Marta Zucali          The Village                            13:59.15  9:19/M        
   27  (> 7)     11  Daphne Rockecharlie   AOS                                    14:02.28  9:22/M        
   28  (< 5)    205  Allison Wolf          St Francis Episcopal                   14:02.94  9:22/M        
   29     21    279  Jayda Helal           The Village                            14:11.36  9:28/M        
   30     22    236  Perda Paula           St. Vincent De Paul                    14:11.71  9:28/M        
   31  (> 7)     13  Vivian Sullo          AOS                                    14:13.76  9:29/M        
   32     23     84  Domenica Sepe         Duchesne Academy                       14:24.14  9:36/M        
   33     24     82  Caroline Lapuerta     Duchesne Academy                       14:41.73  9:48/M        
   34     25     96  Gabriella De La Cruz  Duchesne Academy                       14:45.46  9:50/M        
   35     26    114  Selma Lail            Harmony School of Excellence (Sugar    14:47.51  9:52/M        
   36     27    115  Summaiya Almani       Harmony School of Excellence (Sugar    15:00.07 10:00/M        
   37     28    280  Mariyah Shere         The Village                            15:08.74 10:06/M        
   38  (> 7)     21  Bridget Locker        AOS                                    15:29.39 10:20/M        
   39  (< 5)    204  Olive Page            St Francis Episcopal                   15:32.38 10:22/M        
   40     29    235  Paula Pereda          St. Vincent De Paul                    16:16.68 10:51/M        
   41  (> 7)     81  Evelyn Coles          Duchesne Academy                       24:22.09 16:15/M        
   42  (< 5)    128  Addison Edwards       Presbyterian                           25:26.34 16:58/M        
   43  (< 5)    130  Aubrey Robinson       Presbyterian                           25:28.85 16:59/M        

Team Summary Report - Girls

Division 2 Girls


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 AOS                                    19               1   3   4   5   6   7  10         
        Top  5 Times: 58:46.03

    2 St. Vincent De Paul                    78               2  11  14  22  29                 
        Top  5 Times: 1:06:54.23

    3 Duchesne Academy                       81               9  12  18  19  23  24  25         
        Top  5 Times: 1:07:18.33

    4 Harmony School of Excellence (Sugar    92               8  15  16  26  27                 
        Top  5 Times: 1:09:28.82

    5 The Village                            99              13  17  20  21  28                 
        Top  5 Times: 1:09:50.05

 Inc. Presbyterian                         3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. St Francis Episcopal                 2 finishers                                          
        Top  5 Times: